Naše služby

Služeb pojišťovacích makléřů v současné době již využívá nejen většina velkých společností, ale také střední a malé   firmy, podnikatelé. V současnosti stoupá podíl zájmu i u občanů. Pro své klienty se již stáváme „ rodinným“ pojišťovacím makléřem a spolehlivým partnerem. 

Makléř a klient mají shodný cíl – dosáhnout optimálního uspokojení pojistných potřeb za přijatelnou cenu.

Proč využít našich makléřských služeb?

  • nabízíme možnost optimálního  výběru a sjednání pojistných produktů pro občany , podnikatele a  státní  instituce u pojišťoven, jejichž pojistné produkty nejlépe vyhovují krytí pojistných potřeb klienta a mají dostatečnou kapacitu pro převzetí  jejich rizik do pojištění.
  • klient profituje možností optimálního výběru a z makléřova know-how.
  • poskytujeme bezplatné, nezávislé a kvalifikované poradenství v široké oblasti pojistných služeb.Pojišťovací makléř je odměňován za svou práci pojistitelem u kterého je dané pojištění sjednáno.
  • navrhneme optimální řešení dle Vašich potřeb  a pojistných zájmů.
  • vypracujeme optimální pojistné programy z nabídek pojišťoven na pojistném trhu
  • zprostředkováváme  a  uzavíráme pojistné  smlouvy dle volby klienta; rozsah pojištění si vždy určuje klient, nemusí tedy respektovat všechna makléřova doporučení, v těchto případech však  nepojištěná rizika jdou na vlastní vrub klienta.
  • poskytujeme kompletní  klientský servis – pomoc při správě pojistných smluv včetně jejich aktualizací a provádění změn po celou dobu jejich trvání.
  • pomáháme při likvidaci pojistných událostí a hájíme oprávněné zájmy svých klientů.

Máte-li zájem o naše makléřské služby - kontaktujte nás- KONTAKT

Cestovni pojištění

  
 

 

Pojištění vozidel

  

Životní pojištění

  

Majetkové pojištění občanů

  

Pojištění firem, podnikatelů a průmyslu

  
 

Produktové Infolisty

Produktové Infolisty(zdroj ČAP)- poskytují stručné a obecné charakteristiky nejrozšířenějších druhů pojištění. Nabízejí snadnou orientaci v základní produktové nabídce.Jejich cílem je kvalitně a srozumitelně informovat o produktu, komu je produkt určen, jak pojištění funguje, jaká rizika pokrývá a další důležité informace. Jednotlivé pojišťovny nabízejí různé modifikace produktů, které se liší v ceně, v limitech pojistného plnění a v pojistných podmínkách.

Partneři
Kontakty

518 614 101 518 616 167

605 285 821 603 531 787

kam za námi

ALIANCE J.K.L. Finance spol. s r.o.